- HOTEL FANES - 

V Alta Badia - Dolomity - Jižní Tyrolsko 

FANES WELLNESS HOTEL  DOLOMITY 

Alpská tradice a luxusní komfort, pohoda a relaxace, krása a revitalizace, nezapomenutelná krajina a sportovní aktivity ve skalnatých dolomitech - to je to, co dělá vaši dovolenou v hotelu Fanes v Alta Badia v Jižním Tyrolsku tak jedinečnou. 

Prvotřídní kvalita a osobní služby jsou naší silnou stránkou. 

Hotel Fanes - nejen prostředí, ale také kuchyně a pohostinnost v hotelu Fanes jsou přesvědčivé. 5hvězdičkový komfort na pokojích, služby, vlastní heliport a žádné přání nezůstane nesplněno
SKY POOL

Čeká vás něco nového, abyste zažili pocit svobody a kolísání světla dotykem přírody a byli v sedmém nebi

Úžasný 25metrový bazén Sky Pool, který představuje "perlu New Fanes".

Zážitek na celý život  FANES SPA

Hotel má wellness o rozloze 3000 m² věnované pohodě, kde můžete uvolnit úzkost z každodenní rutiny a znovu objevit své duševní zdraví. 

Pokoje ve vašem hotelu v Alta Badia 

ALPSKÁ KULTURA SPOJOVANÁ S LUXUSEM 

Pokoje a apartmá hotelu Fanes se vyznačují vybraným nábytkem a výzdobou a výjimečně pohodlným pocitem. 

Všechny pokoje a apartmá jsou velkoryse velké a zařízené vkusnými, vysoce kvalitními materiály. Všechny pokoje a apartmá mají balkon s panoramatickým výhledem. 

CHALETY FANES

 Každý chalet je zcela nezávislý, ale celá budova je navržena s inovativní horizontální a vertikální rostlinnou základnou, takže rezervace více než jednoho chaletu vám umožní vychutnat si strukturu uvnitř a pohybovat se, aniž byste vycházeli ven (k dispozici až pro všechny chalety)