• Exkluzivní chalet se nachází přímo na začátku sjezdovek vleků Alpe Lusia / Bellamonte / Moena pár kroků od příjezdu lanovky. Z domu můžete vyjet přímo na lyžích, nebo se snowboardem na nohou!
 • V chaletu se mohou ubytovat velké firmy nebo dvě rodiny
 • Venkovní relaxační zóna vybavená fantastickou panoramatickou vířivou vanou, vyhřívaná až na 37°. 
 • Ponořte se do tepla a vychutnejte si nádherný výhled na Pale di San Martino
 • Vnější podlaha v antracitové barvě vyniká proti bílé zasněžené krajině. Podlaha je vyhřívána uhlíkovými vlákny, abyste si mohli užívat krásu alpské krajiny, která obklopuje sjezdovku Alpe Lusia i v noci a v nejchladnějších dnech.
 • Velká relaxační lavice o délce přes 4 m umístěná venku je kompletně vyhřívána pomocí karbonových vláken, která jí procházejí.
 • Uvnitř chaletu je další spa s velkou finskou saunou a vířivkou pro relaxaci v maximálním soukromí.
 • Chalet má plně vybavenou vlastní kuchyň, kterou mohou hosté využívat.
 • Možnost osobního kuchaře.
 • Každá část domu, vnitřní i vnější, je obsluhována neomezeným Wifi.
 • Chalet je vybaven třemi Full HD televizory.
 • Napojení na Sky Cinema a Sky Sport.
 • Stereo systém Vivaldi připojitelný přes Bluetooth k vašemu smartphonu.
 • Vnitřní a venkovní lázně, hlavní apartmá a jídelna jsou vybaveny stereo systémem Vivaldi, který lze také připojit přes Bluetooth k vašemu smartphonu


Volitelné služby:

 • Obsluha na přání osobního kuchaře u vás doma.
 • Taxi služba se sněžným skútrem v zimě na zavolání.
 • Taxi služba s terénními vozy v létě na zavolání.
 • Soukromý masér na vyžádání.

Pro jedinečnou a exkluzivní dovolenou si vyberte náš luxusní chalet!
Zachováním původní stavby alpské chaty v Dolomitech jsme z našeho Chaletu Lusia udělali moderní a přívětivý luxusní domov v dokonalém horském stylu. 

Ponořeni do sugestivního Val di Fiemme si můžete vychutnat úchvatný výhled na Pale di San Martino . Tato lokalita je ideální jak v zimě, tak v létě pro všechny milovníky hor, relaxace a klidu.
Chalet se nachází přímo na sjezdovce, pár kroků od příjezdu lanovky: to nejlepší pro všechny milovníky zimních a horských sportů! Dá se k němu pohodlně dojet jak v zimě, tak v létě se sněžným skútrem a terénním autoservisem na zavolání. Pokud máte vysoké auto s pohonem 4x4, můžete během letní sezóny dojet na místo samostatně po polní cestě.
Pozornost věnovaná detailům a racionalizace prostoru byly našimi pokyny, aby byl tento chalet pohodlný, přívětivý a relaxační pro všechny hosty.
Luxusní Chalet Lusia může ubytovat dvě rodiny nebo velké společnosti a skládá se ze dvou hlavních apartmánů s vlastní koupelnou, z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvou luxusních lázní, jedné vnitřní a jedné vnější, aby bylo zaručeno maximální soukromí a pohodlí.
Naše první apartmá se vyznačuje, stejně jako celý srub, dřevěnými stěnami a pryskyřičnými podlahami. 
Skleněná stěna, zvláštní prvek našeho chaletu, je vyrobena z leptaného skla: stisknutím spínače se stěna změní z neprůhledné na průhlednou.
V apartmá je také Full HD TV. Abychom vám zaručili teplé noci v maximální relaxaci, je čelo postele vyhřívané díky přítomnosti uhlíkových vláken.
Naše druhé apartmá se vyznačuje zvláštní prosklenou stěnou, která odděluje ložnici od toalety: obohacená o seno a květiny vložené přímo do skla, je skutečným potěšením pro oči. V tomto pokoji je také pohodlná a velká pohovka, která se v případě potřeby může stát praktickou patrovou postelí, ideální pro rodiny s dětmi.
V mezipatře vznikla další ložnice s manželskou postelí se dvěma samostatnými lůžky, vhodná zejména pro děti a teenagery, výška stropu dosahuje až 194 cm.
Všechny ložnice a kuchyně jsou vybaveny Full HD televizory s programy Sky Cinema a Sky Sports. 

Svůj smartphone můžete připojit přes Bluetooth ke stereo systému Round 7F Vivaldi ve vnitřních a venkovních lázních, v hlavním apartmá a v jídelně.
Chloubou našich zařízení jsou naše wellness : Chalet Lusia se může pochlubit dokonce dvěma, jedním venkovním a jedním vnitřním.
Venkovní a panoramatická relaxační zóna s výhledem na Dolomity je celá pokryta podlahami v antracitové barvě kompletně vyhřívané uhlíkovými vlákny (Nová technologie vytápění schopná akumulovat teplo ve velkém množství a rychle ho uvolňovat, čímž je zajištěna maximální účinnost za jakýchkoli teplotních podmínek).
Vířivá vana, která dosahuje teploty 37°, to vše v maximálním pohodlí a s nádherným výhledem na Pale di San Martino. Po výstupu z vířivky si můžete odpočinout na relaxační lavici dlouhé přes 4 metry, rovněž protkané uhlíkovými vlákny, které vás svým teplem budou hýčkat a umožní vám trávit venku i ty nejchladnější večery.
Vnitřní lázně jsou zřízeny s velkou finskou saunou a druhou vířivkou, která Vám umožní strávit dlouhé chvíle relaxace v naprostém soukromí a klidu.
V našem velkém obývacím pokoji kuchyně s odhalenými dřevěnými trámy se budete cítit jako doma.
Vybavena veškerým komfortem, s velkým dřevěným stolem s měděnými nohami v kombinaci s rustikálním lustrem a v souladu s kuchyňskými skříňkami také s měděnými povrchy.
Kuchyňská deska je také velmi charakteristická a je vyrobena z jednoho velkého kusu žuly.
Stůl je ze dvou stran obklopen velkou a pohodlnou polstrovanou lavici sladěnou s barvou pohovky. 

Krb vás zahřeje po celou dobu,  pohodlná pohovka před krbem a TV pro vaše pohodové večery. 

Pohovku lze v případě potřeby přeměnit na pohodlnou rozkládací pohovku.
Naše zařízení se nachází na strategické pozici pro všechny milovníky lyžování, ale je také ideální pro ty, kteří se chtějí odpojit od každodenní rutiny a dopřát si dlouhé chvíle relaxace a klidu ponořené do nádherného a sugestivního Val di Fiemme.

K dispozici také soukromý šéfkuchař na přání hostů.