Hotel Charm & Relax Val Gardena

Od prosince 2018 Vás vítáme ve zcela novém hotelu s elegantními pokoji, wellness a relaxační zónou, zahradou a garáží. Naším hlavním přáním je ozvláštnit vaši dovolenou.

Náš Charm & Relax v Selva Val Gardena, udělá z vaší dovolené to nejlepší období roku, v elegantní atmosféře, jedinečné krajině a úžasném prostředí. Rodina Perathonerů vás přivítá v tomto malém koutku ráje, v centru známého Selva di Val Gardena v Dolomitech . Kouzelné klidné místo, obklopené nejen úžasnými Dolomity, ale i těmi malými nádhernými místy v lesích, u jezer a na svazích.

Pokud jste zde na celou dovolenou nebo jen na pár dní, poradíme vám, jak si zorganizovat dny, abyste z této oblasti vytěžili maximum. Díky perfektní poloze v centru Selva Val Gardena, uprostřed Dolomit, světového dědictví UNESCO, je náš Hotel - Charm & Relax tím nejvhodnějším místem pro vás.


Naše ubytování typu Bed and Breakfast má ideální polohu pro vaši zimní i letní dovolenou, protože se dostanete k hlavním bodům zájmu (bary a restaurace, turistická informační kancelář, autobusové zastávky, banky, kancelář skipasů, zimní stadion, dětská hřiště a lezecká stěna), z nichž všechny jsou jen pár minut chůze od místa, kde se ubytujete.

Kromě toho, že jsme v zimě ideálně situováni v centru obce, jsme také velmi blízko k různým lyžařským vlekům, které vás napojí na slavnou lyžařskou túru Sella Ronda, a v létě nezapomínáme na četné turistické stezky.

V naší rodině vždy klademe velký důraz na zdravé, čerstvé, sezónní potraviny, abychom zlepšili své zdraví a naše životní prostředí.

S naší jemnou chutí na jednoduché, pravé jídlo vás každé ráno překvapíme domácím pečivem nebo čerstvými sladkostmi z naší místní pekárny.

Náš každodenní ranní bufet vám nabídne široký výběr džusů, čerstvého ovoce, müsli a cereálií, různé druhy semínek, čerstvý jogurt, vejce, sýr a uzeniny.

Vyberte si mezi různými druhy místních čajů, vychutnejte si typické italské cappuccino nebo espresso: každý den začne dobře s plným žaludkem!

Po skvělém lyžařském dni v horách nebo vzrušující túře v Dolomitech si můžete odpočinout v jednom z mnoha otevřených prostor našeho útulného domova. Můžete využít naší Relaxační zóny, kde vás obklopí klid a ticho.

Okouzlující wellness, finská sauna, vířivé emocionální aromatické sprchy

Náš zbrusu nový relaxační prostor se skládá z finské sauny , whirlpoolu , emočních aromatických sprch, kde se vaše pokožka rozmazlí a osvěží.
Útulná atmosféra naší relaxační zóny Vám poskytne chvíle klidu k regeneraci těla i duše.

Otevírací doba naší sauny: denně od 16:30 do 19 hodin.


Další myšlenky pro vás...

Jako vaši hostitelé vám chceme poskytnout ten nejzvláštnější zážitek obklopený nejen úžasnými Dolomity, ale také poklidnou atmosférou.

Chceme, abyste svůj den začali tím správným způsobem - chceme vás hýčkat autentickou vůní čerstvého rozmanitého pečiva a úžasným výběrem snídaní. Po prohlídce naší Val Gardeny si vyberte relaxaci na naší zahradě, v salonku u našeho otevřeného ohně, vyberte si knihu z naší knihovny nebo si vychutnejte sklenku místního červeného vína v naší vinotéce.

 Také v teplejších zimních dnech a v létě možnost posezení na terase na naší zahradě.

Vaše děti si mohou hrát venku s naším pingpongem, naší skluzavkou, trampolínou nebo pískovištěm.