- VILA AMONIA - 

Kapacita: 6

Ložnice: 3

Koupelny: 3


Tato krásná, luxusní vila k pronájmu na jihu Sardinie má zvláštní polohu na útesu v Torre delle Stelle; má přímý výhled na modré a křišťálově čisté moře Sardinie, jedno z nejkrásnějších ve Středomoří i mimo něj.

Tato okouzlující nemovitost, skvělá příležitost k pronájmu vily na Sardinii, je doplněna velkým soukromým bazénem, ​​kde se můžete ochladit a relaxovat. Představuje úžasnou alternativu k pláži a křišťálově čisté vodě moře, které obklopuje nemovitost.

Velká písečná pláž Genn'e Mari je vzdálená pouhých 400 metrů.

Další písečné pláže jsou nedaleko Torre delle Stelle jsou snadno dostupné, jsou to například pláže Solanas, Porto Sa Ruxi, pláž Cann'e Sisa, pláž Kal'e Moru nebo ve vzdálenosti 23 km můžete navštívit Villasimius a jeho krásné pláže.

Nejbližší letiště je Cagliari-Elmas, které je vzdálené 40 km, zatímco přístav v Cagliari je vzdálený asi 34 km.

POPIS INTERIÉRU

Vila je nedávno zrekonstruovaná, obohacená kvalitním nábytkem a zdobená vzácnými a elegantními kusy interiérového designu, může ubytovat až 6 hostů.

Vila je ve skutečnosti vybavena 3 velkými vkusně zařízenými dvoulůžkovými ložnicemi, 3 koupelnami zdobenými přírodním kamenem, mramorem a mozaikovými obklady, otevřenou kuchyní, která se otevírá do útulného obývacího pokoje s teplými tóny s výhledem přímo na terasu s krytou terasou, kde se můžete schovat během nejžhavějších hodin při popíjení osvěžujícího aperitivu nebo kde můžete ochutnat typickou kuchyni nebo chutný grilovaný pokrm díky přítomnosti kamenného grilu a vždy si užijete nádherný výhled na moře nebo romantický západ slunce.


VYBAVENÍ

Soukromá vila

Soukromý bazén

Klimatizace

Wifi

Výhled na moře 

Terasa s výhledem na moře

Parkování

400 m od pláže

Pračka 

Myčka


PODMÍNKY

Náklady na vodu a plyn jsou zahrnuty v ceně, stejně jako denní úklid pokojů. Přičemž elektřina se platí zvlášť podle spotřeby.

Vratná kauce €1000