CHALET LIVIGNO


Dopřejte si dovolenou plnou pohody, ponořeni do přírody 

Luxus, nezávislost, soukromí a exkluzivita chaletu jen pro Vás. 

Perfektní destinace pro páry, rodiny a skupiny přátel, kteří chtějí zůstat spolu, ale bez kompromisů v pohodlí. Z chaletu si můžete vychutnat dechberoucí výhled na celé údolí Livigno a okolní vrcholy. Toto je místo, které je snadné si zamilovat. 

Díky výhodné poloze, 200 metrů od obce, se během několika minut dostanete do vesnice, lyžařských areálů, běžkařských tras, cyklistických stezek, stezek pro horská kola...

 CHALET JE MOŽNÉ REZERVOVAT POUZE JAKO CELEK 

Užijte si Livigno 

Chalet: kouzelné místo, které čeká, až vám nabídne speciální dovolenou v Malém Tibetu. Chalet, který kdysi sloužil ke skladování sena a poskytoval úkryt zvířatům během letní sezóny, dnes dodává teplo a nádheru hory. 

Nedávná rekonstrukce dodala jedinečnému místu přívětivou a romantickou atmosféru, která povede k nezapomenutelným zážitkům. 

Chalet lze rezervovat výhradně jako celek.

Skládá ze dvou apartmánů: Volpe (Liška), který se nachází v přízemí, a Cervo (Jelen), který je v horním patře. 

Oba mají nezávislý přístup a veškerý nejmodernější komfort. Chalet nabízí relaxační zónu, sauny a vířivku s nádherným mezipatrem, otevřenými krby, venkovní panoramatickou vanou, která je vyhřívaná, grilem se soláriem, dětským hřištěm a soukromým parkovištěm. 

S láskou k životnímu prostředí Chalet kombinuje kouzlo dřeva a kamene s novými technologiemi a designem. Vyznačuje se ekologicky udržitelnými stavebními materiály okolí. Interpretace tradice Livigna se snoubí se současnými prvky. Tato jedinečná chata vás přivítá svou snovou atmosférou a svým romantickým kouzlem pro nezapomenutelný pobyt v údolí "Malý Tibet". 

Chalet je perfektní ubytování pro ty, kteří hledají klid a milují naplno zažít hory, s exkluzivní a romantickou atmosférou a jasným, tichým prostředím, které bylo vytvořeno s největší pozorností k detailu. Darujte exkluzivní a jedinečnou dovolenou v prostředí, které je ponořeno do přírody, kde si můžete vychutnat dechberoucí podívanou na celé údolí Livigno a okolní vrcholy. 

Použití dřeva, charakteristického materiálu, dodává tomuto prostředí atmosféru typické horské chaty, výsledkem čehož je dokonalé spojení mezi rustikálním prostředím a mnoha nabízenými moderními zařízeními. Chalet se skládá:

2 dvoulůžkové pokoje 

2 jednolůžkové pokoje 

1 mezipatro se 2 samostatnými lůžky nebo 1 manželskou postelí 

1 rozkládací pohovka v obývacím pokoji 

1 rozkládací pohovka v relaxační místnosti s panoramatickým výhledem 

1 obývací pokoj 

1 jídelna 

2 kuchyně 

1 koupelna s: jacuzzi, sauna, sprcha a francouzské WC 

1 koupelna s: sauna, sprchový kout a francouzské WC 

1 koupelna se sprchovým koutem 


Služby na vyžádání (placené na místě pouze v hotovosti) 

Venkovní panoramatická vířivka od 16:30 do 20:00 (na vyžádání 2 dny předem) 

Domácí zvířata, na vyžádání (pouze psi) 12,00 EUR za den 

Extra dvoulůžkové povlečení € 15,00 

Povlečení jednolůžkové navíc € 10,00 

Sada ručníků navíc € 20,00 

Extra župan € 8,00 

Extra dvojitý přikrývka € 10,00 

Extra jednolůžkový přikrývka € 8,00 

Extra úklidová služba € 25,00 za hodinu 

Zásilka zapomenutých věcí od € 50,00 

Pozdní odhlášení € 40,00 za hodinu 

Slevy 

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA: rezervujeme slevy, jen pro naše klienty, poskytujeme instruktory lyžování, snowboardingu a telemarku pro všechny věkové kategorie, individuální i skupinové lekce, aby se lépe postarali o vaši dovolenou. 

PŮJČOVNA LYŽÍ: 10% sleva ORIGINALGALLI SHOP: od 5% do 10% sleva