Chalet Village Livigno

Chalet Village v Livignu v panoramatické poloze 

Horský chalet s privátním wellness spa a snídaňovým servisem pro Vaši sportovní i relaxační dovolenou v Livignu. 

Nový koncept dovolené: pouhých 5 minut od centra Livigna, s úchvatným výhledem na jedno z nejpozoruhodnějších údolí Alp; vesnička s kouzelnými dřevěnými chalety.

 Zažijte znovu zapomenuté emoce...plné pohodlí a služeb "Grand hotelu" s prostorem a exkluzivním pocitem pohody skutečného horského chaletu! 

Již více než čtyřicet let provozujeme hotelový byznys v Livignu, krásné alpské vesničce 2000 metrů nad mořem, místě, kde se hora hrdě projevuje ve svých nejautentičtějších a nejhlubších rozměrech zrcadlených vřelostí jejích obyvatel. 

Vysoce kvalitní snídaně formou bufetu s regionálními a sezónními produkty, které vám dodají potřebnou energii. 

V časných ranních hodinách si můžete vychutnat nádherný výhled na údolí Livigno a jeho snovou krajinu a začít den s dobrou italskou kávou nebo horkým čajem. 

V zimě jsou naše krby vyhřívané a poskytují  teplé prostředí, které vás zve k lenošení. ubytování v autentické horské chatě ze dřeva, kde je relaxace zajištěna otevřeným prostorem, privátní terasou, privátním wellness spa a kvalitním spaním je dáno pohodlnými postelemi, navíc s jedinečnou polohou mezi stromy s nádherným výhledem na Livigno; vřelá a přátelská pohostinnost a služby "Grand Hotelu". 

S tímto duchem a prostory vás zveme, abyste přišli a navštívili naši vesnici. CHALET ROMANTIC 70 m2 pro 2 osoby 

Chalet vhodný zejména pro pár, se spoustou prostoru a krásným výhledem na okolní hory; velmi intimní a útulný chalet pro nezapomenutelný zážitek. 

Tento chalet má tři podlaží: Vstup do chaty: teplý, malý obývací pokoj s kamny na pelety; dále malé soukromé Wellness Spa s finskou saunou Tylo, jacuzzi, sprchou s chromoterapií a jemnou hudbou New Age; vlastní koupelna s vysoušečem vlasů 

Po schodech nahoru, přízemí: obývací pokoj s minibarem a rychlovarnou konvicí se širokým výběrem čajů, 42palcová plochá chytrá TV (poslední model) se Sky Vision Gold; pohodlná pohovka pro denní čtení; vlastní koupelna s umyvadlem, bidetem, WC, sprchou a fénem; v tomto patře jsou také dveře do širokého venkovního prostoru se soukromou a krytou terasou vybavenou slunečníkem, stolkem se židlemi a lehátky. 

V horním patře: široký dvoulůžkový pokoj s plochou 42 palců smart TV (nejnovější model) se Sky Vision Gold; vlastní koupelna s umyvadlem, bidetem, WC, sprchou a fénem. 

CHALET EXCLUSIVE  70 m2 pro 3-4-5 osob 

Chalet vhodný pro rodinnou skupinu nebo dva páry přátel, pro 3-4-5 osob; 

spousta prostoru pro celou rodinu, absolutní soukromí pro dva páry přátel (jedna ložnice s koupelnou na každém patře), kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou společně. 

Tento chalet má tři podlaží: 

Vstup do chaty: teplý, malý obývací pokoj s kamny na pelety; dále malé soukromé wellness spa s finskou saunou Tylo, jacuzzi, sprchou s chromoterapií a jemnou hudbou New Age; vlastní koupelna s vysoušečem vlasů. 

Po schodech nahoru, přízemí: obývací pokoj s minibarem a rychlovarnou konvicí se širokým výběrem čajů, 42palcová plochá smart TV (poslední model) se Sky Vision Gold; dvoulůžkový pokoj (královská postel nebo dvě samostatná lůžka), vlastní koupelna s umyvadlem, bidetem, WC, sprchou a fénem; v tomto patře jsou také dveře do širokého venkovního prostoru s krytou terasou vybavenou slunečníkem, stolkem se židlemi a lehátky. 

V horním patře: široký dvoulůžkový pokoj s plochou 42palcovou smart TV (nejnovější model) se Sky Vision Gold; vlastní koupelna s umyvadlem, bidetem, WC, sprchou a fénem. Na přání lze dodat dětskou pohovku a malý elektrický sporák s malým hrncem.

CHALET PREMIUM  85 m2 pro 5-7 osob 

Větší chalet vhodný pro velkou rodinu 5-6-7 osob nebo rodinné skupiny, například dvě rodiny, které chtějí sdílet jednu chatu a strávit spolu veselou dovolenou. 

Tento chalet má tři podlaží: 

Vstup do chaty: teplý, malý obývací pokoj s kamny na pelety; dále malé soukromé wellness spa se saunou Tylo, jacuzzi, sprchou s chromoterapií a jemnou hudbou New Age; vlastní koupelny s vysoušečem vlasů. V některých chaletech na tomto patře je možnost mít 2 samostatné postele nebo manželskou postel velikosti King pro 2 osoby. 

Po schodech nahoru, přízemí: obývací pokoj s minibarem a rychlovarnou konvicí s širokým výběrem čajů, 42palcová smart TV s plochou obrazovkou (nejnovější model) se Sky Vision Gold, pohodlná rozkládací pohovka (manželská postel), dvoulůžkový pokoj (královská postel) nebo dvě samostatná lůžka), vlastní koupelna s umyvadlem, bidetem, WC, sprchou a fénem; v tomto patře jsou také dveře do širokého venkovního prostoru s krytou terasou vybavenou slunečníkem, stolkem se židlemi a lehátky; 


V horním patře: široký třílůžkový pokoj (jedna manželská postel a jedno samostatné lůžko nebo tři samostatná lůžka) s plochou 42 palců smart TV (nejnovější model) se Sky Vision Gold; vlastní koupelna s umyvadlem, bidetem, WC, sprchou a fénem.

Některé pokoje mohou mít až 4 lůžka s jednou manželskou postelí velikosti King a jednou palandou pro 2 děti.

V horním patře: dvoulůžkový pokoj (manželská postel nebo dvě samostatné postele) s plochou 42 palců smart TV (nejnovější model) se Sky Vision Gold; vlastní koupelna s umyvadlem, bidetem, WC, sprchou a fénem.  

CHALET MOUNTAIN 70 m2 pro 6 osob 

Pohodlný chalet vhodný pro 6 osob, například tři páry, které chtějí sdílet jednu chatu, kde společně strávit veselou dovolenou. 

Tento chalet má tři podlaží: 

Vstup do chaletu: manželská postel (dvě samostatná lůžka nebo dvoulůžko křeslo a peletová kamna; dále malé soukromé wellness spa se saunou Tylo, jacuzzi, sprchou s chromoterapií a jemnou hudbou New Age; vlastní koupelna s vysoušečem vlasů 

Po schodech nahoru, přízemí: obývací pokoj s minibarem a rychlovarnou konvicí se širokým výběrem čajů, 42palcová plochá smart TV (poslední model) se Sky Vision Gold; dvoulůžkový pokoj (manželská postel nebo dvě samostatná lůžka), vlastní koupelna s umyvadlem, bidetem, WC, sprchou a vysoušečem vlasů; v tomto patře jsou také dveře do širokého venkovního prostoru s krytou terasou vybavenou slunečníkem, stolkem se židlemi a lehátky.

 

SUITE PANORAMA  40 m2 pro 2 osoby 

Apartmá vhodné pro pár, postavené z kvalitních materiálů, starožitného jedlového dřeva, místních kamenů "luserna" a elegantního vybavení. 

Suite Chalet Panorama se nachází v horní části Grand Chalet a má vynikající výhled na údolí Livigno; velmi intimní a útulné, pro romantický a nezapomenutelný zážitek. 

Suite Chalet Panorama je otevřený prostor na jednom patře s King Size Bed Hastens, jedna z nejlepších postelí na světě pro regenerační a relaxační spánek  

Double Jacuzzi Aquasoul Corner pro 2 osoby 

Emocionální sprcha s chromoterapií a aromaterapií 

Soukromá koupelna 


Malý obývací pokoj s kuchyňským koutem, minibarem, varnou konvicí s výběrem čajů a velkou rozkládací pohovkou (rozkládací pohovkou může být patrová postel pro 2 osoby nebo 2 děti)

Obývací pokoj s 65palcovým televizorem Samsung se Sky Vision Gold Panoramatická kamna na pelety

Soukromá terasa se stoly, židlemi a lehátky s nádherným výhledem na město Livigno 

Panoramatická finská "Tylo" sauna na terase s nádherným výhledem na údolí Livigno 

Malý obývací pokoj s kuchyňským koutem, minibarem, varnou konvicí s výběrem čajů a pohodlnou pohovkou (pohovka může být rozkládací pohovka pro 1 osobu nebo 2 děti) Obývací pokoj s 65palcovým televizorem Samsung se Sky Vision Gold 

Krb na dřevo 

Soukromá terasa se stoly, židlemi a lehátky s nádherným výhledem na město Livigno 

Panoramatická finská "Tylo" sauna na terase s nádherným výhledem na údolí Livigno


  

SUITE Camino 35 m2 pro 2 osoby 

Velmi intimní a útulný apartmántmán, pro romantický a nezapomenutelný zážitek. 

Suite Camino je vhodný pro pár, postavený z ušlechtilých materiálů, starožitného jedlového dřeva, místních kamenů "luserna" a elegantních doplňků.

 Suite Camino se nachází v horní části Grand Chalet a má vynikající výhled na údolí Livigno. Suite Camino  je otevřený prostor na jednom patře s King Size Bed Hastens, jedna z nejlepších postelí na světě pro regenerační a relaxační spánek  

Sharp Double Jacuzzi pro 2 osoby 

Emocionální sprcha s chromoterapií a aromaterapií 

Soukromá koupelna 


SUITE Imperial 50m2 pro 2 osoby 

Suite Imperial se nachází v horní části Grand Chalet a má vynikající výhled na údolí Livigno; velmi intimní a útulný apartmán pro romantický a nezapomenutelný zážitek. 

Suite Imperial  je otevřený prostor na jednom patře s King Size Bed Hastens, jedna z nejlepších postelí na světě pro regenerační a relaxační spánek  

Double Jacuzzi Sharp Extra pro 2 osoby 

Emocionální sprcha s chromoterapií a aromaterapií 

Turecké lázně 

Soukromá koupelna 

Malý obývací pokoj s kuchyňským koutem, minibarem, varnou konvicí s výběrem čajů Obývací pokoj s 65palcovým televizorem Samsung se Sky Vision Gold Panorama 

Krb uprostřed místnosti 

Panoramatická finská "Tylo" sauna uvnitř místnosti 


Kuchyňský kout s indukční deskou, hrnci a pánví, lednicí a minibarem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a výběrem čajů a bylinkových čajů třímístná pohovka (může být rozkládací pohovka pro 1 nebo 2 osoby) uprostřed místnosti před krbem

Velký panoramatický balkon se stolem, židlemi a lehátky

SUITE Paradise 75 m2 pro 2-3 osoby 

Suite Paradise se nachází v Grand Chalet a je prostě nejlepší: více než 72 m2, velká okna s úžasným výhledem na údolí Livigno, úžasný krb a mnoho dalšího. 

Exkluzivní a romantické apartmá pro zachycení esence "Magické hory" v Livignu. 

Suite Paradise je otevřený prostor na jednom patře s King Size Bed Hastens, jedna z nejlepších postelí na světě pro regenerační a relaxační spánek  

Double Jacuzzi Sharp Extra pro 2 osoby 

Emocionální jacuzzi sprcha s tureckou lázní 

Panoramatická finská "Tylo" sauna uvnitř místnosti 

Soukromá koupelna Televize Samsung 65" se Sky Vision Gold bezplatné a rychlé Wi-Fi Panorama Krb uprostřed místnosti 

Panoramatický kout s panoramatickým stolem pro 2/3 osoby s vynikajícím výhledem na údolí Livigno pro soukromou a romantickou snídani nebo večeři