Monastery Maremma

Ohromující a působivé panství postavené na starobylém klášteře mezi zvlněnými toskánskými kopci a velkolepým Středozemním mořem na obzoru. Nemovitost má výhled na ostrovy Giglio a Montecristo a rozkládá se na ploše 80 hektarů.

Toto idylické venkovské útočiště ubytuje až 18 hostů ve svých sedmi ložnicích a apartmánech a díky svým rozsáhlým venkovním prostorům je ideální destinací pro krásnou svatbu nebo speciální akce.

30m nekonečný bazén se slanou vodou se rozprostírá na svěžích zelených trávnících a má terasu u bazénu lemovanou lehátky a skládacími lehátky, která je ideální pro nasávání toskánského slunce.

Každá ze čtyř věží se může pochlubit zařízenou střešní terasou, která vytváří idylické prostory pro sledování západu slunce za svěžími zelenými kopci. Na druhé straně pozemku jsou různé další venkovní salonky a jídelní prostory, ideální pro soukromé akce.

Uvnitř je spousta různých oblastí pro relaxaci a odpočinek, od lázní s vířivkou jacuzzi, párou a soukromou masážní místností až po letní salonek, kino a hernu se stolním fotbalem a další.

Otevřená profesionální kuchyně nabízí prostorný jídelní stůl pro každodenní jídla, zatímco jídelna pro 60 osob je ideální pro větší setkání a akce. Vína a olivový olej se vyrábí na místě a skladují se v soukromém sklepě panství, kde si je mohou hosté vychutnat.

Šest luxusních apartmá je rozmístěno po celém pozemku, čtyři z nich na dvou úrovních ve věžích. Dvě apartmá mají více ložnic, takže jsou ideální pro rodiny.

Umělecké a designové kousky v celém areálu a interiérech vytvářejí jedinečný a příjemný prostor. Nemovitost se může pochlubit díly od některých z největších současných umělců, včetně soch od Gustava Acevese a Mattea Luccy, obrazů Clarissy Campironi a graffiti od Pixel Pancho.

Během restaurování nemovitosti byla věnována zvláštní pozornost tomu, aby byla co nejméně zatěžována a byla šetrná k životnímu prostředí. Použitím starověkých římských technik bylo minimalizováno plýtvání energií a vodou, zatímco kamenné zdi a podlahy (vyrobené z materiálů z místních zdrojů) poskytují přirozenou izolaci. 

Čerstvé produkty pro domácí jídla pocházejí z ekologické zeleninové zahrady, citrónových hájů, oranžerií, sadů a vinic.

Hosté mohou zažít tradiční toskánský způsob života v kombinaci s naprostým luxusem, což umožňuje skutečně relaxační a omlazující zážitek

Vedle ostatních služeb, jako je úklidová služba a péče o bazén a wellness, nabízí Monastery Maremma také služby michelinského kuchaře.

Na pozemku je heliport a k dispozici našim hostům je vrtulník....