- MOUNTAIN RESORT ALTA BADIA-

HISTORIE A PŘÍBĚH RODINY EBNER ......

Ještě v roce 1968 mělo zemědělství v ladinských údolích ústřední roli. Život byl těžký a plný obětí. A přesto měl Josef Ebner intuici, či spíše vizi. Muž z Val Pusteria koupil malý pozemek nad Colfoscem, vedle silnice vedoucí do Passo Gardena. Jeho vizi realizoval Otto, jeho nejstarší syn, který si na pozemku postavil malý dům. Vyjít s penězi nebylo snadné, ale Otto nezahodil ručník do ringu: tvrdě pracoval, aby si splnil svůj sen, pracoval jako čistič nádobí, dokonce i vrátný. První úspory přestavěly malý dům na hotel. Zimní turistika začala růst, stejně jako domov: spolu s jeho podnikavou manželkou Piou, spoustou tvrdé práce a obětavosti, se resort formoval, až se z něj stal velký rodinný podnik. Rodina je i dnes na prvním místě. Jejich děti - Axel, Hannes a Dagmar - a jejich vášeň a předvídavost vyústily v dnešní nový, zrekonstruovaný rodinný horský resort. Může mít přepracovaný vzhled, ale jeho základní hodnoty se nikdy nezměnily: rodina, laskavost a blaho jsou jádrem nabídky založené na skutečné pohostinnosti, která nikdy nezapomene na svou minulost a zároveň se dívá do budoucnosti. .........


Užijte si čistý horský vzduch Dolomit z naší dechberoucí polohy. V létě je hotel ideálním výchozím bodem pro horské túry, výstupy, silniční cyklistiku a jízdu na horském kole. V zimě je středem pozornosti lyžování: sjezdovka, která se připojuje ke slavnému okruhu Sellaronda, je od hotelu vzdálena pouhých 200 m.


" Naše láska k dobrému jídlu nás inspiruje k vytváření tradičních pokrmů s nádechem podávaných v prostoru, který přispívá k vynikajícím pokrmům a radosti ze života.

Naši hotelovou restauraci doplňuje výhled na Dolomity, kde si můžete vychutnat kouzelnou večeři při svíčkách. Intimní prostory, tyrolské zařízení a výzdoba, skutečné prostředí, které spojuje lidi. Neodolatelné pokušení.  "


Wellness znamená jednu věc: udělat si čas na péči o sebe. Zbytek nechte na nás, jste v dobrých rukou. Jednoduše se uvolněte. Naše ošetření vám umožní zapomenout na každodenní starosti a soustředit se na relaxaci a dobrý pocit. Wellness je především o zdraví - přijďte a zjistěte, jak se o vás plánujeme dobře starat.


Naše zahrada, přístupná také výtahem z SPA, je rozlehlá, zelená, svěží oblast s úžasným výhledem na Dolomity. Krása, kam oko dohlédne: jak si lépe užít den, než relaxovat na originálních proutěných lehátkách ve tvaru košíku nebo klasičtějších lehátkách a opalovat se? Bez ohledu na roční období je zahrada domovem malé chatky se saunou, vířivkou a odpočinkovou místností s komínem a malebným oknem. Děti mohou v létě využít dětské hřiště. Naše hotelová zahrada je kouskem nebe na zemi na pozadí dechberoucích Dolomit.


Více než jednoduché pokoje: jsou to prostory, kde můžete relaxovat, cítit se dobře a odpočívat. Vzduchem se line dřevité, zemité aroma, místnost je poseta elegantními tyrolskými dekoracemi a nic není ponecháno náhodě.

Většina pokojů má balkon a výhled na Sella Group, Sassongher, Ciampac a vesnici Colfosco. Všechny pokoje nabízejí střízlivou, domáckou atmosféru - intimní pohled na to, co život v Dolomitech skutečně je. Sny se stávají skutečností.


Vše, co potřebujete vědět.

Služby ve wellness centru:

Kosmetika a masáže

Solárium

vyhřívaný krytý bazén (14 x 7 m)

relaxační místnost s krbem

sauny pro rodiny

nudistická sauna s parní saunou

suchá sauna

švýcarská sauna Dolomity

Vitarium

jeskyně s křišťálovými horninami

haloterapie (solná) koupel

kamenno-borovicová infuzní sauna

studená zážitková místnost

revitalizační sprcha

vířivka

relaxační zóna s vodními postelemi

Wellness areál byl rozšířen o venkovní část: panoramatickou relaxační místnost s krbem a balkonem s výhledem na masiv Sella, venkovní vířivý bazén (12 metrů x 5 metrů), alpskou saunu s panoramatickým výhledem s vlastní relaxační oblastí, vitální zóna, posilovna s velkými okny a panoramatickým výhledem, 2 střešní terasy s 360° výhledem, vše v krajině lučního lesa.

Dobré vědět:

Pokojová služba: € 20,00

Garáž: 15 €/den

Domácí zvířata (povolena jsou pouze malá zvířata): účtujeme mezi 35,00 a 45,00 EUR za zvíře/den v závislosti na velikosti. Za škody způsobené domácím mazlíčkem hosta nepřebíráme žádnou odpovědnost. Prosíme vás, abyste svého čtyřnohého přítele nebrali do restaurace.

Naše kosmetická a masážní zařízení jsou velmi žádaná, a proto doporučujeme, abyste si procedury naplánovali s námi při rezervaci pokoje. Upozorňujeme, že v případě pozdního zrušení (do 24 hodin od plánovaného ošetření) účtujeme 80% storno poplatek; v případě nedostavení se účtujeme plnou částku.

Vaše pokoje budou k dispozici v den příjezdu od 16:00; žádáme vás, abyste se odhlásili nejpozději do 10 hodin