Chalet Passo Sella


Chalet Passo Sella

se nachází ve výšce 2225 metrů nad mořem mezi údolími Val Gardena a Val di Fassa , na okruhu Sellaronda , je to kouzelné místo, kde se kouzlo tradice snoubí s nejmodernějšími technologiemi a nabízí optimální komfort.

Hotel je umístěný na sjezdovkách a obklopený úchvatným 360stupňovým panoramatem a je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v kteroukoli roční dobu, protože svým hostům nabízí restauraci. , lounge bar a wellness centrum se saunou a bazénem.

A díky soukromému vchodu si hosté v lodge mohou užívat klidu a soukromí kdykoli během dne.

Pokoje s výhledem: komfort a elegance

Hotel vás zve na svahy Sassolungo a Sellaronda , abyste zažili dokonalé pohodlí svých pokojů a apartmá, navržených s maximální péčí a smyslem pro detail.

Ponořte se do nadčasové, romantické a sofistikované atmosféry a užijte si každý luxusní detail, to vše bylo speciálně navrženo tak, aby nabízelo jedinečný a nezapomenutelný zážitek ze soukromí a relaxace.

Zde se prvky moderního designu kombinují s místními přírodními materiály , aby každý pokoj získal svůj vlastní individuální charakter. Každý pokoj má balkon s panoramatickým výhledem a kompletní vybavení, jako je podlahové vytápění, TV, minibar, bezpečnostní schránka, koupelna s vyhřívanými věšáky na ručníky a multifunkční digitální zrcadlo.


Nové wellness centrum se nachází daleko od hlavní budovy a je obklopeno klidnou duší hor a je skutečným kouskem nebe....

Tento prostor byl vytvořen tak, aby splňoval nejvyšší standardy a je vybaven nejmodernější technologií. Lázeňský areál má výhled na impozantní pohoří Sella a zachycuje barvy západu slunce.
Během své wellness přestávky, po sezení v sauně nebo v turecké lázni, se zastavte a obdivujte západ slunce z 31°C vyhřívaného bazénu a whirlpoolu , který má vnitřní i venkovní část.

Západ slunce můžete zachytit také z relaxační zóny , která je vybavena velkou soukromou terasou. Terasa nabízí přímý přístup k čerstvě napadanému sněhu v Dolomitech, takže se do ní můžete ponořit a osvěžit se po osvěžujícím saunování. Terasa navíc poskytuje jedinečný výhled, ze kterého si můžete sezónu co sezónu užívat velkolepé Dolomity.

Restaurace, menu a možnosti pro každého

Několik menu v jednom: v naší restauraci vždy najdete tu správnou volbu pro vás, ať už jde o neformální samoobslužné jídlo, přestávku v pizzerii , romantickou večeři se sofistikovaným à-la-carte menu , občerstvení v baru , nebo aperitiv v našich vnitřních a venkovních saloncích .

Nabízíme také après-ski zábavu s denními tanečními sezeními a živou hudbou dvakrát týdně . A nebudete se muset bát špatného počasí, protože naše restaurace je vybavena velkou markýzou a posuvnými okny, která nabízí ochranu před přírodními živly.

Umístění a příjezd

Do Val Gardeny se dostanete po Brennerské dálnici (A 22) .

Ze severu jeďte po trase Innsbruck - Brennero - Chiusa. Z jihu pokračujte Verona - Trento - Bolzano. Vyjeďte sjezdem Chiusa/Val Gardena . Po dobře značených cestách byste se měli dostat do Selva Gardena asi za 30 minut .
Pokračujte asi 20 minut směrem na Passo Sella .

Cestování v zimě: Abyste se vyhnuli problémům na zasněžených silnicích, doporučujeme zimní pneumatiky nebo sněhové řetězy.

Sport a aktivity

Hotel obklopený majestátními Dolomity, je exkluzivním místem setkání pro milovníky hor. Jak v létě, tak v zimě slibují vrcholky Dolomit a horské pastviny vždy vzrušující řadu aktivit a emocí : od paraglidingu na Col Rodella po lezení po majestátních stěnách Sassolungo a Sella, včetně vyjížděk na horských kolech ; provozování více zimních sportů, jako je lyžování, skialpinismus , sáňkování nebo výlety na sněžnicích ; a prozkoumávání itinerářů v místních zábavních parcích.